Sortiment, který si zamilujete

Naši dodavatelé

Everest Ayurveda Allnature Saloos Ecogenic Ecover Tierra Verde – značka Yellow & Blue BIO NEBIO Cvrček Rakytník KALMA Matcha Tea Sonnentor Country Life Green Apotheke Lifefood Natura Hustopeče Lunter(Alfa Bio) Ovocňák Topnatur Topvet Veto


Sortiment pro vás vybíráme s maximální péčí.

Najdete u nás zdravé produkty pro vegany, raw–živé produkty,
ale i širokou nabídku potravin bez lepku a dia.

Podporujeme české společnosti, které mají příběh a duši.
Většina našeho sortimentu je rostlinného původu v BIO kvalitě.
Žádné z kosmetických doplňků nejsou testovány na zvířatech.

Co tělu dáme, to nám tělo vrátí, proto dávejte tělu jen to nejlepší.Everest Ayurveda

Everest Ayurveda

Ájurvéda považuje člověka za neoddělitelný a vzájemně propojený komplex těla, vitální energie, mysli a duše. Nezaměřuje se pouze na symptomatické projevy nemocí, ale především na jejich příčiny, které každé chorobě předcházejí. Ájurvéda se tak v souladu s principy zdravého životního stylu snaží obnovit v lidském těle přirozený stav harmonie, který se projevuje jako duševní a tělesné zdraví.

Změnou každodenních stereotypů, správnou stravou a pravidelným užíváním bylin je možné úspěšně odstranit nejrůznější zdravotní obtíže a dlouhotrvající onemocnění, jako jsou například: kožní choroby, nemoci dýchacího ústrojí, poruchy zažívání, migrény, obezita, potíže spojené s krevním oběhem, gynekologické problémy, nemoci páteře, kloubů a svalů, nespavost, únava a stres.

Celou nabídku čajů a ájurvédských elixírů najdete také v našem obchodě.Allnature

Allnature

Allnature je česká značka zdravé výživy. V bohatém sortimentu najdete ořechy, sušené plody, semínka, ale také úžasné ovoce sušené mrazem. Potraviny Allnature jsou určeny těm, kteří chtějí být v kondici, mít více energie a přitom si užít všechny chutě přírody.

Boří mýty o tom, že co je zdravé, nemůže být chutné. Proto vybírábí jen potraviny vyrobené šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, aby v nich zůstalo zachováno vše dobré, co příroda do rostlin uložila.Saloos

Saloos

Dosažení harmonie těla a duše je pro společnost Saloos základním pilířem. Radost z darů přírody a jejich využití pro krásu, relaxaci a duševní pohodu je firemní filozofií. Nabízí cestu staletími ověřených účinků rostlin a esencí a snaží se přinášet nový rozměr pohledu na způsob života a jeho vnímání. Produkty mohou příjemným způsobem ovlivnit zdraví i celkovou pohodu těla.

Základním principem Saloos je péče o tělo v souladu s přírodou, ze které čerpá to nejlepší a kterou bez zatížení zachovává pro další generace.

Kompletní řadu přípravků Saloos, které pomáhají cítit se lépe, naleznete u nás v sekci kosmetiky.Ecogenic

Ecogenic

Ecogenic je značka turecké společnosti UZAY KIMYA, která vyrábí čisticí prostředky z rostlin z certifikovaného biologického zemědělství. Výrobky Ecogenic neobsahují syntetické konzervanty a vůně, bělidla nebo ingredience založené na ropě.

Výrobky Ecogenic jsou vyrobené z esenciálních olejů, šetrné k pokožce a životnímu prostředí. Navíc jsou vyrobeny v biokvalitě a nejsou testovány na zvířatech.Ecover

Ecover

Společnost Ecover je výrobcem ekologických čisticích prostředků a průkopníkem etického a trvale udržitelného podnikání už od roku 1979. Byla dokonce oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz. Používáním Ecoveru neslevujete ze svých nároků na prací a čisticí výkon.

Rostlinné a minerální složky těchto produktů přispívají k účinnému úklidu vaší domácnosti a respektují vaše zdraví, zdraví vaší rodiny a celé planety.

Výrobky Ecover jsou vyrobeny z rostlinných a minerálních složek, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testovány na zvířatech, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, neznečišťují vodní zdroje, veškeré obaly včetně etiket jsou 100% recyklovatelné.Tierra Verde – značka Yellow & Blue

Tierra Verde – značka Yellow & Blue

Česká spolenost Tierra Verde věří, že svět ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími. Každé dnešní rozhodnutí, každý čin je volbou toho, jak chceme, aby náš svět vypadal zítra. Svoboda volby je zároveň i projevem zodpovědnosti k sobě samým i ke světu kolem nás. Naší jistotou je vědomí, že vždycky existuje alternativa.

Cílem společnosti je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu.

Nabízíme širokou nabídku čistících a pracích prostředků.BIO NEBIO

BIO NEBIO

BIO NEBIO je česká společnost, která nabízí široký sortiment kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, oříšky či sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva.

Přijďte k nám ochutnat široký sortiment bio dobrot.Cvrček Rakytník

Cvrček Rakytník

Cvrček Rakytník je rodinná firma, která se již mnoho let se věnujeme naší společné vášni pro rakytník řešetlákový a jeho zpracování podle vlastní vytříbené receptury.

Rakytník je ceněný pro své mimořádné hojivé a léčebné účinky, jeho plody obsahují široké spektrum vitaminů a stopových prvků. Můžete si vybrat z pestré nabídky rakytníkových produktů, z nichž mnohé se staly nedílnou součástí pravidelné péče o zdraví již spousty z vás.

Všechny výrobky v jejich rozmanitosti spojuje vyvážená chuť, pečlivý výběr plodů a jejich šetrné zpracování, díky kterému je zachováno maximální množství vitaminů a dalších prospěšných látek.

Pevně věříme, že v našem rozsáhlém sortimentu najdete výrobky, které vám budou nejen chutnat, ale i pomáhat.KALMA

KALMA

Společnost KALMA k.s. je v současnosti největším výrobcem zakysaných sojových výrobků v České republice. Nabízí široký sortiment výrobků splňujících nejvyšší požadované standarty kvality.

Díky svému složení jsou výrobky KALMA vhodné jak pro děti, tak pro dospělé. Výrobky neobsahují geneticky modifikované suroviny a jsou vhodné obzvlášť pro: kardiaky, diabetiky, alergiky na kravské mléko, bezlepkovou dietu, onkologicky nemocné.

Produktová řada obsahuje alternativy mléka jako jsou jogurty a pomazánky, alternativy masa – salámky, tempeh, tofu a další široký sortiment.Matcha Tea

Matcha Tea

Čajová květina s.r.o. je předním dodavatelem originálního Matcha Tea. Matcha Tea se dováží přímo od výrobce a čaj se pěstuje v japonské Kagošimě.

Pouze elitní japonští farmáři znají know-how na výrobu čaje Matcha. Výroba tohoto čaje je bezpochyby jednou z nejnáročnějších metod produkce čajů na světě.

Matcha roste pouze na zastíněných polích. Čtyři týdny před sklizní se pole úplně zastíní. Speciální stínící technika zabrání až 90% slunečního světla. Rostlina, která je v té chvíli téměř v úplné tmě kompenzuje nedostatek světla intenzivní produkcí chlorofylu. To činí listy bohatší na aminokyseliny a typická je pro ně smaragdově zelená barva. Kvalitní Matcha poznáte nejen podle sytě zelené barvy, ale také podle nasládlé a jemné chuti.Country Life

Country Life

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh.

Společnost od počátku nahlíží na zdravý životní styl komplexně. Nenabízí pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sama pěstuje a vyrábí.

Společnost Country Life se snaží pomoci všem s praktickou změnou životního stylu a to vše spojit s ekologickými hodnotami, které k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.Topvet

Topvet

Rodinná společnost je tradiční český výrobce přírodní kosmetiky, doplňků stravy a garantuje:

  • použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality, některé suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou označeny jako BIO
  • použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky
  • BIO přípravky Topvet neobsahují žádné ropné látky
  • BIO kosmetické přípravky Topvet neobsahují žádné konzervanty, syntetická barviva, syntetické parfémy, živočišné složky, GMO suroviny
  • žádný přípravek firmy Topvet nikdy nebyl a ani v budoucnu nebude, testován na zvířatech
  • použití recyklovatelných obalů bez zdravotních rizik 


Sonnentor

Sonnentor

V Sonnentoru roste radost už více než 20 let. SONNENTOR od počátku patřil mezi průkopníky kontrolovaného ekologického zemědělství v České republice, je to česká firma se zahraniční majetkovou účastí, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete.

Její hlavní ideou je hluboká, dlouhodobá a oboustraně výhodná spolupráce obchodní a zpracovatelské společnosti spolu s biofarmáři. Společnost Sonnentor žije myšlenkou trvale udržitelného rozvoje a v jejím duchu také jedná.

Kromě aktivní podpory ekologického zemědělství a zpracování bioproduktů oživuje tzv. "brownfields", což znamená, že revitalizuje staré výrobní areály, které přestaly plnit původní funkci, pro kterou byly v minulosti postaveny a vnáší do nich nový život.Natura Hustopeče

Natura Hustopeče

Od samého začátku fungování se česká společnost NATURA Hustopeče orientuje na výrobky zdravé výživy, bezlepkové a diabetické produkty. Snaží se o výrobu a distribuci produktů čistě přírodních, bez použití konzervantů a umělých barviv.

Pro dosažení svých cílů využívá moderní technologie a pečlivě kontroluje kvalitu svých produktů.Green Apotheke

Green Apotheke

Příběh společnosti začal již v roce 1996, kdy byla založena společnost MEDIATE s.r.o. a začala startovat její obchodní aktivita na trhu. Základní poslání firmy je založeno na prodeji bylinných čajů a doplňků stravy pro farmaceutický trh a prodejny zdravé výživy, a to vždy s důrazem na zachování vysoké kvality.

Green Apotheke miluje věci, které jsou v harmonii s tradičními hodnotami. Přesto vytváří koncepty a výrobky, které mají snahu se stát nadčasovými. Zajištění kvality a použití přírodních složek při výrobě znamená respekt a úctu k životním hodnotám spotřebitelů.Lifefood

Lifefood

Lifefood, to jsou prvotřídní ručně vyráběné produkty z nejlepších surovin v raw a bio kvalitě. Vítejte ve světě živé stravy Lifefood!

Všechny raw produkty Lifefood jsou bez výjimky veganské, bez lepku, bez laktózy. Neobsahují rafinovaný cukr ani žádný druh umělých sladidel - ke slazení se používají výhradně přírodní cukry obsažené v ovoci, vanilku, sirup z agáve, sirup z jakonu, karob nebo nově nutričně vynikající datlový sirup. Nepřidávají se žádná aditiva ani konzervanty.

Lifefood není jen o produkci výtečných potravin. Zajímá se o svět, ve kterém žijeme. Jeho bohatství a diverzitu se snaží v nejvyšší možné míře zachovávat a podporovat.TOPNATUR

TOPNATUR

TOPNATUR je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. Na počátku byla jedinou náplní společnosti výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.).

Od té doby se zdokonalovala a dále rozvíjela činnost i v jiných kategoriích potravinových doplňků. Hlavním reprezentantem se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny.Lunter (Alfa Bio)

Lunter (Alfa Bio)

Společnost Lunter vznikla na základě myšlenky svého zakladatele Jana Luntera: "Přispět ke změnám stravovacích návyků na Slovensku" s ohledem na lidské zdraví a kvalitu vyráběných potravin.

Důvod, proč se zakladatel společnosti Lunter rozhodl věnovat zdravé stravě a ne své původní profesi – programování, byl čistě osobní. Díky zdravé stravě se jeho matka vyléčila z rakoviny a on chtěl svoji dobrou zkušenost se zdravou stravou předat dál.

Společnost vznikla v roce 1991 a začala jako první v Československu s výrobou tofu.Ovocňák

Ovocňák

Společnost TOKO AGRI pod obchodní značkou Ovocňák vznikla v roce 2011 jako reakce na nedostatek českých kvalitních produktů.

Suroviny pro tvorbu moštů pochází převážně od sadařů z Moravy, případně od dalších českých a slovenských pěstitelů. Celoroční dodávku moštů zajišťují díky skladování jablek ve skladech ULO (ultra low oxygen) bez přístupu vzduchu.

Produkty nejsou doslazené a neobsahují žádné konzervanty – 100 % příroda.Veto

Veto

Společnost VETO ECO s.r.o. navázala na činnost firmy Pavel Petráček VETO, která byla založena již v roce 1992 s cílem propagovat sóju jako potravinu s výborným vlivem na lidské zdraví a s cílem vyrábět a prodávat v naší zemi v té době úplně neznámou potravinu: tofu.

Za tím účelem byly vybudovány výrobní prostory a nakoupená špičková japonská technologie pro výrobu tofu. V dnešní době společnost vyrábí více než 50 různých druhů výrobků včetně pomazánek, rostlinných salámů a karbanátků – heslo společnosti je "Pro radost ze zdraví".